Filmy

Japoński plakat promujący „Ostatniego Jedi” wyjawia interesujące fakty na temat filmu

reyislandlastjedi

Kilka dni temu na japońskich wyspach ukazał się plakat promujący Ostatniego Jedi. Tekst zawarty na plakacie, choć enigmatyczny, daje nam wskazówki, które sugerują, że VIII Epizod zmieni nasze postrzeganie całego uniwersum Gwiezdnych Wojen.

japanesethelastjedi

Angielski przekład plakatowego tekstu pochodzi z serwisu Star Wars News Net, zaś my poniżej przetłumaczyliśmy ten tekst na język polski:

Najbardziej szokująca prawda w historii Gwiezdnych Wojen wkrótce zostanie ujawniona!

Opowieść nowego pokolenia o zmaganiach światła i ciemności, cnoty i zła, rozpoczęła się wraz ze śmiercią Hana Solo.

W galaktyce, w której Najwyższy Porządek i Ruch Oporu prowadzą ze sobą wojnę, bohaterka o imieniu Rey przebudziła w sobie Moc.

Co się stanie z galaktyką, gdy Rey i ostatni żyjący rycerz Jedi, Luke Skywalker, w końcu się spotkają?

Kylo Ren zatracił się w Ciemnej Stronie Mocy i  zabił swojego ojca, Hana Solo. Czy następca swego dziadka, Dartha Vadera, i wysokiej rangi członek Najwyższego Porządku ulegnie swoim ambicjom i gdzie go one zaprowadzą?

Co więcej, matka Kylo Rena, przywódczyni Ruchu Oporu, Leia, Poe, Finn i BB-8 wyruszą ku nowej misji!

Historia w końcu się rozpoczęła i zaprowadzi nas ku tajemniczemu finałowi!

15 grudnia bądźcie gotowi na szokującą prawdę, przebijającą poprzednie historie!

Szczególnie interesujące wydają się wzmianki o „szokującej prawdzie, przebijającej poprzednie historie”. Co może to oznaczać dla historii odległej galaktyki? Być może Zakon Jedi naprawdę przestanie istnieć, a w jego miejsce urośnie nowa siła, z którą zarówno galaktyka, jak i Najwyższy Porządek będą się liczyć? A może VIII Epizod ujawni nam coś jeszcze bardziej zaskakującego, niż upadek Zakonu? Te tajemnicze i nieco nachalne akapity tekstu mogą zapowiadać spore przemeblowanie w sadze Skywalkerów, albo są po prostu hiperbolicznymi stwierdzeniami, mającymi wyłącznie przyciągnąć uwagę.

Jeśli faktycznie czekają nas duże zmiany, oby były to zmiany na lepsze.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.