Gwiezdne Wojny - Historie

Historia pierwszego spotkania Cassiana Andora i K-2SO, czyli dalsze zapowiedzi Marvela

k2socassianandor

Oficjalna strona StarWars.com zapowiedziała dziś kolejny, po historii Mace’a Windu, komiks osadzony w odległej galaktyce – Rogue One: Cassian & K-2SO. Tym razem przeniesiemy się do czasów sprzed Łotra 1 i poznamy historię pierwszego spotkania Cassiana Andora z droidem K-2SO. 40-stronicowy zeszyt zostanie wydany w sierpniu, podobnie jak wcześniej wspomniany Jedi of the Republic: Mace Windu.

Oficjalna notka ze StarWars.com brzmi:

“Napisany przez Duane’a Swierczynskiego oraz ilustrowany przez Fernando Blanco, 40-stronicowy zeszyt ujawni, jak Cassian, jeden z najlepszych agentów Sojuszu Rebeliantów, poznał K-2SO, przeprogramowanego imperialnego droida bezpieczeństwa.”

Poniżej znajdziecie pełną okładkę zeszytu:

cassian-k2so-comic-1-666x1024-1

Na tę chwilę nie ma żadnych dodatkowych informacji, choć z opisu na oficjalnej stronie wynika, że nie będzie to seria komiksów, lecz pojedynczy zeszyt.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.