Gwiezdne Wojny - Historie

Historia pierwszego spotkania Cassiana Andora i K-2SO, czyli dalsze zapowiedzi Marvela

k2socassianandor

Oficjalna strona StarWars.com zapowiedziała dziś kolejny, po historii Mace’a Windu, komiks osadzony w odległej galaktyce – Rogue One: Cassian & K-2SO. Tym razem przeniesiemy się do czasów sprzed Łotra 1 i poznamy historię pierwszego spotkania Cassiana Andora z droidem K-2SO. 40-stronicowy zeszyt zostanie wydany w sierpniu, podobnie jak wcześniej wspomniany Jedi of the Republic: Mace Windu.

Oficjalna notka ze StarWars.com brzmi:

„Napisany przez Duane’a Swierczynskiego oraz ilustrowany przez Fernando Blanco, 40-stronicowy zeszyt ujawni, jak Cassian, jeden z najlepszych agentów Sojuszu Rebeliantów, poznał K-2SO, przeprogramowanego imperialnego droida bezpieczeństwa.”

Poniżej znajdziecie pełną okładkę zeszytu:

cassian-k2so-comic-1-666x1024-1

Na tę chwilę nie ma żadnych dodatkowych informacji, choć z opisu na oficjalnej stronie wynika, że nie będzie to seria komiksów, lecz pojedynczy zeszyt.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.