Gry

Twórcy opowiadają o kampanii fabularnej „Star Wars: Battlefront II”

battlefront2picture1

EA oraz DICE, we współpracy z PlayStation, wypuściły krótki materiał, w którym deweloperzy opowiadają o procesie twórczym Star Wars: Battlefront II oraz zdradzają kilka nowych szczegółów na temat kampanii fabularnej w grze. Wspomniana jest przede wszystkim główna bohaterka – Iden Versio – oraz dowodzony przez nią oddział Inferno.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9xMsBIlvTEE&w=614&h=345]

Tryb kampanii z prawdziwego zdarzenia był elementem, którego wielu fanom mocno brakowało, gdy w 2015 roku światło dzienne ujrzała pierwsza część Battlefronta. EA postanowiło wyjść na przeciw oczekiwaniom fanów, przykładając wagę do tego, by w sequelu nie zabrakło rozgrywki dla koneserów fabuły. Postanowiono pójść także za głosem graczy w kwestii zawartości rozgrywki sieciowej. W nowym Battlefroncie zaimplementowane zostaną wszystkie znane ery uniwersum Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.