Filmy

Oferta figurek sklepu Barnes & Noble potwierdza plotki o myśliwcu Kylo Rena w „The Last Jedi”

a044854bfb16eff81cc4e96717ed8239

Pamiętacie jeszcze plotkę sprzed kilkunastu dni, wedle której Kylo Ren ma posiadać swój własny myśliwiec w Ostatnim Jedi? Wieść wypłynęła za sprawą jednego z niemieckich sklepów, który omyłkowo udostępnił ofertę sprzedaży modelu myśliwca wraz z jego zdjęciem. Później informacje te poparł serwis MakingStarWars.net, dodając, że potwierdza je kontakt portalu z planu filmowego. Teraz amerykańska sieć sklepów Barnes & Noble podała nam na tacy kolejną wskazówkę, sugerującą prawdziwość tych informacji. Na liście nadchodzących ofert sieci widnieje pozycja wyraźnie dająca do zrozumienia, że w sprzedaży pojawi się figurka Kylo Rena wraz z jego własnym myśliwcem.

kylorenfunko

Dla przypomnienia, tak ma wyglądać opisywany myśliwiec, według oferty sprzed kilku tygodni, udostępnionej na stronie niemieckiego sklepu:

IMG_8383

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.