Gwiezdne Wojny - Historie

Potwierdzono: w czerwcu Lucasfilm podejmie decyzję o produkcji spin-offu z premierą w 2020 r.

18671181_1487600797927416_3972408405076645982_n

Po wszystkich dzisiejszych newsach i wywiadach, które ujrzały światło dzienne za sprawą magazynu Vanity Fair, przyszedł czas na kolejną ważną informację – Lucasfilm w czerwcu podejmie decyzję o produkcji trzeciego z kolei spin-offu z premierą zaplanowaną na rok 2020.

Pytanie nie brzmi jednak czy film powstanie, ale jaki on będzie. Jak stwierdziła szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, w czerwcu decydenci z wytwórni filmowej wybiorą jeden z dwóch aktualnie rozważanych projektów:

Vanity Fair: Macie historię młodego Hana Solo, która pojawi się w przyszłym roku, oraz IX Epizod w 2019. Czy w produkcji lub pre-produkcji jest coś jeszcze?

Kathleen Kennedy: Tak. Nie mamy jeszcze tego dokładnie zdefiniowanego, ale tak. Mamy teraz sporo projektów na stole, wokół których krążymy, a wybierzemy jeden z dwóch już niebawem. Najprawdopodobniej pojawi się w 2020, a decyzję podejmiemy w czerwcu.

Wiemy, że w czerwcu ma miejsce konwent D23 i najpewniej właśnie wtedy powinniśmy spodziewać się ujawnienia tematyki omawianego filmu. Lucasfilm wybiera już tylko pomiędzy dwoma pomysłami – czy jest zatem szansa, że potwierdzą się od dawna słyszane plotki o historii Boby Fetta lub Obi-Wana Kenobiego? Czas pokaże.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.