Filmy

Wyglądy maszyn kroczących, bombowców oraz Snoke’a z „The Last Jedi” ujawnione dzięki zestawom LEGO!

FB_IMG_1495845092311

Do Instagrama wyciekły niedawno zdjęcia opakowań najnowszych zestawów LEGO Star Wars, tematycznie nawiązujących do Ostatniego Jedi. Dzięki nim możemy po raz pierwszy spojrzeć na maszyny kroczące Najwyższego Porządku, bombowce Ruchu Oporu oraz przywódcę Snoke’a, którego wygląd w VIII Epizodzie jest chyba największym zaskoczeniem.

Zaczniemy od zdjęcia opakowania modelu gwiezdnego niszczyciela, na którym znajduje się także Snoke. Co bardzo interesujące, jego figurka w najmniejszym stopniu nie przypomina zdeformowanej kreatury znanej nam z Przebudzenia Mocy. Czyżbyśmy mieli tu do czynienia z „syndromem Lorda Voldemorta”, który z każdą częścią będzie stawał się bardziej „ludzki”? Na zbliżeniu zobaczycie wyraźniejsze ujęcie przywódcy Najwyższego Porządku.

DBC0c6d

HIrYcRC

https://www.instagram.com/p/BUkeI9sFmVZ/

Pośród figurek dołączonych do niszczyciela znajduje się także droid serii BB, o oznaczeniu BB-9E. Jego czarna barwa i przynależność do opisywanego zestawu sugerują, że to należy on do Najwyższego Porządku.

Następnie opublikowano zdjęcie maszyny kroczącej Najwyższego Porządku, która bardzo przypomina AT-AT znane nam z Imperium Kontratakuje. Potwierdza to wcześniejsze plotki o wyglądzie tychże maszyn. Będą one zapewne brały udział w starciu na planecie Crait, którego urywek widzimy w trailerze.

KlkrRVP

72XZREX

https://www.instagram.com/p/BUkeAOolVpA/

Na koniec możemy zobaczyć bombowiec Ruchu Oporu, także ukazany wcześniej w trailerze filmu. Dołączone są do niego figurki Poe Damerona i kilku innych członków organizacji.

jK1lmb6

https://www.instagram.com/p/BUkd0nrluj2/

Oczywiście nie można traktować zbyt dosłownie zestawów od LEGO, które zawsze nieco zniekształcają swoje pierwowzory, ale mimo to poznaliśmy ciekawe fakty na temat kilku aspektów TLJ. Jak już pisaliśmy, szczególnie ciekawy jest wygląd Lidera Snoke’a, jednak ciekawi jesteśmy, co sami myślicie o tych fotografiach. Podzielcie się przemyśleniami w komentarzach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.