Saga Star Wars

Pablo Hidalgo potwierdza ponowne spotkanie rodzeństwa Skywalker w „The Last Jedi” i nie tylko!

star-wars-portfolio-06-2017-ss10

Dyrektor kreatywny Lucasfilm, Pablo Hidalgo, odwiedził w ten weekend Comic Con w Chile, gdzie był gościem panelu dotyczącego The Last Jedi, podczas którego ujawnił kilka ciekawych faktów o powstającym filmie.

Jak informuje serwis PrensaImperial.com, Pablo uczestniczył w trwającym około 30 min. panelu i odpowiedział w tym czasie na kilka pytań fanów. Poniżej znajdziecie zestawienie jego wypowiedzi na temat Ostatniego Jedi, które zebrali redaktorzy hiszpańskojęzycznego serwisu:

  • Pablo rozpoczął od pokazywania galerii zdjęć, które pojawiły się niedawno w magazynie Vanity Fair, przybliżając nieco powiązanie fotografii z samym filmem.
  • Zobaczymy twarz Kapitan Phasmy w Ostatnim Jedi, lecz nie w takiej formie, w jakiej ukazana została przez VF.

star-wars-portfolio-06-2017-ss14

  • W teaserze TLJ możemy zobaczyć scenę ukazującą oświetlaną przez promienie słońca półkę, a na niej stare księgi. Pablo potwierdził, że są to starożytne księgi Jedi.
  • Luke w filmie będzie ukrywał swoją cybernetyczną dłoń pod brązową rękawicą, którą widzieliśmy na zdjęciach z VF.
  • Dłoń w rękawicy, która w teaserze przesuwa się nad herbem Zakonu Jedi, to dłoń Luke’a.
  • Ahch-To faktycznie jest planetą skrywającą pierwszą świątynię Zakonu Jedi, lecz budynki z kamienia, widoczne na wielu dotychczasowych fotografiach z planu zdjęciowego, to w rzeczywistości domy strażników opiekujących się świątynią.

starwarsset-673716

  • Nie powinniśmy ufać postaciom granym przez Laurę Dern i Benicio Del Toro (Wiceadmirał Holdo i DJ). Ich bohaterowie mogą w rzeczywistości być kimś innym, niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka.
  • Luke i Leia ponownie spotkają się po wielu latach (informacja ta wywołała aplauz pośród publiczności uczestniczącej w panelu).

star-wars-portfolio-06-2017-ss10

Choć widzieliśmy już zdjęcie z Vanity Fair, które przedstawiało rodzeństwo Skywalker, to należy pamiętać, że fotografie promocyjne nie zawsze muszą oddawać rzeczywistość. Tym bardziej cieszy więc fakt, że Luke i Leia jednak skrzyżują swoje ścieżki raz jeszcze. Scena ta odniesie tym większy efekt, gdy weźmiemy pod uwagę przedwczesną śmierć Carrie Fisher w grudniu zeszłego roku. Jest to z pewnością moment, który będzie miał większe znaczenie i skrywał dużo większą głębię, niż pierwotnie zakładali twórcy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.