Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson i Warwick Davis są już na Fuerteventurze

Po niedawnych raportach o nagraniach do spin-offu o Hanie Solo, które odbywały się w Southampton na południu Anglii, teraz docierają do nas informacje o tym, że Alden Ehrenreich (Han Solo), Emilia Clarke oraz Woody Harrelson zdążyli przybyć już na hiszpańską wyspę Fuerteventura, w celu nagrania kolejnych sekwencji na tamtejszym planie.

O rzekomym przybyciu aktorów na Wyspy Kanaryjskie poinformowały lokalne media:

„W niedzielę, o godzinie 14:15 czasu lokalnego, najważniejsi aktorzy grający w spin-offie o młodym Hanie Solo przybyli na wyspę samolotem linii Titan Airways. Był to zarówno aktor Alden Ehrenreich, który wcieli się w rolę samego Hana Solo, jak i dwójka odtwarzająca istotne dla filmu postaci – Emilia Clarke oraz Woody Harrelson.”

Nie ma jeszcze żadnych fotografii, które mogłyby potwierdzić owe doniesienia, ale zaledwie wczoraj na wyspie wylądował ogromny samolot wyładowany gwiezdnowojennym sprzętem i materiałami, które przewieziono w kierunku planu za pomocą 40 ciężarówek. Możemy być zatem pewni, że trwają już poważne przygotowania do nagrań.

fuertatrucks

fuertatrucks2

Co ciekawe, w tym samym czasie, gdy na plan przybył sprzęt, na Fuercie dostrzeżony został także Warwick Davis, co dobitnie świadczy o tym, że aktor będzie niebawem brał udział w zdjęciach do spin-offu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.