Filmy

Szczegóły o Finnie i jego wrażliwości na Moc oraz nowy pistolet bohatera

finn-ep-viii

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się naprawdę dużo o powstającym VIII Epizodzie sagi – przede wszystkim za sprawą serii publikacji w magazynie Vanity Fair. W tym zalewie informacyjnym pojawiła się także odpowiedź na jedną istotną kwestię, która zastanawiała do niedawna wielu fanów, zadających sobie pytanie, czy Finn okaże się wrażliwy na Moc.

Z odpowiedzią przybywa Pablo Hidalgo, który wprost oznajmił, że były szturmowiec Najwyższego Porządku pod żadnym względem nie będzie czuł bezpośredniej więzi z Mocą. Najwyraźniej jedna bohaterka z mieczem świetlnym w zupełności wystarczy. 

Zostańmy jeszcze na chwilę przy Finnie. Aktor wcielający się w tę postać w najnowszej trylogii, John Boyega, opublikował na swoim Instagramie krótki filmik przedstawiający pistolet, którym będzie się posługiwał w Ostatnim Jedi.

https://www.instagram.com/p/BUof2t7lhNV/

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.