Gry

EA zapowiada stream z rozgrywki w „Star Wars: Battlefront II” – odwiedzimy planetę Naboo

Theed

Zaledwie kilka dni temu rozniosła się wieść, że podczas tegorocznych targów E3 dane nam będzie obejrzeć tryb multiplayer Star Wars: Battlefront II, który osadzony ma być na planecie Naboo. Dziś EA oficjalnie ogłosiło, że podczas EA Play na targach faktycznie zobaczymy sieciowy tryb rozgrywki na wspomnianej planecie, zapowiedziany pod nazwą Assault on Theed (Theed jest ludzką stolicą Naboo).

Oficjalna informacja na stronie EA:

Gładkie myśliwce N-1 i droidy Vulture wyją nad głowami, pośród błysków laserowych wystrzałów i ognia. Zwinne maszyny kroczące AT-RT wyłaniają się zza rogu, ścigane przez mrukliwe AAT. Zwinni żołnierze klonów z plecakami odrzutowymi skaczą z dachu na dach, podczas gdy nieustępliwe super droidy bojowe B2 niszczą wszystko na swojej drodze. Armie klonów i droidów biegną w kierunku osłon, zaś ich blastery niszczą harmonię pokojowej niegdyś stolicy Naboo. W centrum tych wydarzeń wyróżniają się dwa miecze świetlne – Dartha Maula i Rey – które torują ich użytkownikom drogę poprzez walczące oddziały.

Najciekawszym fragmentem tego tekstu jest wzmianka o tym, że w bitwie wyraźnie inspirowanej prequelową trylogią, w której walczą pomiędzy sobą klony i droidy, bierze udział Rey, będąca przecież bohaterką najnowszych filmów sagi. Czy oznacza to, że gracze będą mogli korzystać z dowolności w doborze bohaterów, obojętnie w jakiej erze aktualnie toczyłaby się bitwa? Za wcześnie na zakładanie tego z góry, ale taką możliwość dawały już oryginalne Battlefronty, co udowadnia, że nie jest to niemożliwe.

Dalsza część oświadczenia brzmi:

Przygotujcie się do ataku na Theed! 10 czerwca o godzinie 12:30 czasu pacyficznego, Darth Maul i inni bohaterowie wszystkich er ruszą na pole bitwy w potężnym livestreamie z rozgrywki w trybie multiplayer, którego nie będziecie chcieli przegapić. Możecie nawet stać się jego częścią. Na EA Play będziecie mogli obejrzeć po raz pierwszy rozgrywkę na żywo ze StarWars: Battlefront II, przedstawiającą zmagania 40 graczy podczas Ataku na Theed – jednego z najnowszych trybów w bitwach multiplayer, osadzonych w prequelowej trylogii. Klony zorganizują rozpaczliwą obronę przeciwko bojowym droidom Separatystów. Czy siły Republiki dadzą radę zatrzymać nieustępliwy transporter droidów, zmierzający w kierunku wrót pałacu?

Wygląda na to, że wcześniejsze plotki o rozgrywkach na EA Play właśnie się potwierdziły. Jesteście ciekawi, co dane nam będzie obejrzeć 10 czerwca?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.