Gwiezdne Wojny - Historie

Więcej ujęć z planu filmu o Hanie Solo

W Internecie pojawiły się bardzo ciekawe ujęcia z planu spin-offu o młodym Hanie Solo, zamieszczone serwis Star Wars News Net. Zdjęcia przedstawiają pustynny setting, który najprawdopodobniej będzie pełnił w filmie rolę osady.

swnnfeurta1

swnnfeurta2

Nie zabrakło również skraplaczy wilgoci, bardzo charakterystycznych dla niewielkich osad na wielu światach odległej galaktyki (spotkaliśmy się z nimi m.in. na Tatooine w Nowej Nadziei, czy na Lah’mu w Łotrze 1).

moisturevaporators

W innej części planu możemy także dostrzec duży kompleks, zbudowany z kopuł podobnych do tych, które widzimy na początkowych fotografiach. Co bardziej interesujące, na obrzeżach znajduje się wrak pojazdu, bardzo przypominającego barkę Jabby z Powrotu Jedi. Z pewnością nie jest to dokładnie ten sam pojazd, co w VI części, ponieważ wydarzenia z filmu o Solo rozgrywają się na długo przed tymi z oryginalnej trylogii, a nieoficjalne wieści mówią także, że plan na Fuerteventurze nie przedstawia planety Tatooine. Tym bardziej ciekawi, po co ustawiono w tym miejscu akurat taką barkę.

swnnfuerta3

swnnfuerta4swnnfuerta5

Przedstawione powyżej fotografie właściwie nie wnoszą żadnych nowych wskazówek odnośnie filmu, ale pomimo to miło jest spojrzeć na plan zdjęciowy z bliższej perspektywy i bez obróbki komputerowej, która z całą pewnością znajdzie się w finalnej wersji filmu.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.