Filmy

Rian Johnson z ekipą „The Last Jedi” odwiedza Johna Williamsa i kilka innych wieści

Reżyser Ostatniego Jedi, Rian Johnson, Mark Hamill i Laura Dern odwiedzili pod koniec maja legendarnego kompozytora Johna Williamsa, podczas jego pracy nad muzyką do VIII Epizodu. Jednakże ostatnie dni obfitowały także w kilka innych ciekawostek.

Zdjęcia z wizyty w królestwie Maestro Williamsa możecie zobaczyć poniżej:

e8sesja2_2685fcdcfc2a5583bb00e974693fb580

I2qA2Kb

Skoro już jesteśmy przy Rianie Johnsonie, to nie sposób przeoczyć, że reżyser ostatnimi czasy jest dość aktywny w sieci. Tłumaczył między innymi, że The Last Jedi z pewnością nie będzie kalką Imperium Kontratakuje, ponieważ nie zmarnowałby 3 lat z życia na coś, co jemu samemu wydawałoby się odtwórcze i nie wnosiłoby nic nowego. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowy dorobek w branży filmowej, raczej można uznać te słowa za wystarczająco uspokajające. W innej rozmowie reżyser stwierdził, że podczas kreowania linii fabularnej swojego filmu Disney w zasadzie nie narzucał mu żadnych określonych ram. Mówiąc krótko, Rian miał wolną rekę. Jednak Pablo Hidalgo dodał jakiś czas później, że tzw. Story Group z Lucasfilmu trzymało cały czas pieczę nad pomysłami Johnsona, a wszelkie zmiany odbywały się na drodze konsultacji i kompromisów.

Hidalgo odniósł się także do kwestii miecza świetlnego, w którego posiadanie weszła w Przebudzeniu Mocy Rey. W Lucasfilmie jest on już uznawany właśnie za miecz Rey, a nie Luke’a czy Anakina.

Swoje pięć groszy dorzuca także John Boyega (Finn), który stwierdził żartobliwie, że jego bohater w końcu zostanie „grubą rybą” w Ruchu Oporu, za sprawą swoich dokonań w walce z Najwyższym Porządkiem. Dowiadujemy się także, że pod jednym względem produkcja będzie podobna do V Epizodu sagi – najważniejsi protagoniści (Finn, Rey i Poe Dameron) przez większość filmu będą odseparowani do siebie nawzajem, skupiając się na odegraniu swojej roli w narastającym konflikcie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.