Gry

Wieści z „Battlefronta II” – nowa grafika z bohaterami, informacje o zawartości pre-orderów i nie tylko

large.img

Dzisiejszy dzień z pewnością zdominowany będzie przez wyczekiwaną grę Star Wars: Battlefront II od studia DICE. Wieczorem pojawi się live stream z rozgrywki oraz trailer, tymczasem jednak twórcy opublikowali nową grafikę z gry, przedstawiającą Mistrza Yodę i Dartha Maula (widzicie ją powyżej), oraz listę dodatkowych zawartości, które otrzymają fani zdecydowani na zakup tytułu przedpremierowo.

Jak informuje oficjalna strona EA Star Wars:

„Wszyscy fani, którzy zamówią grę przedpremierowo (lub już to zrobili), będą mogli zagrać w BETĘ multiplayera wcześniej. Każdy z zamawiających przedpremierowo otrzyma również natychmiastowy dostęp do Gwiezdnej Karty Epickiego Mistrzostwa Miecza Świetlnego dla Yody, dostępnej do wyczerpania zapasów.”

Dalej czytamy:

„Każde z zamówień przedpremierowych dostanie również ekskluzywną zawartość inspirowaną The Last Jedi, w tym alternatywny strój dla Kylo Rena i Rey. Udostępnione zostanie także sześć Gwiezdnych Kart dla bohaterów i myśliwców oraz natychmiastowy dostęp do nowej skórki Sokoła Millennium.

Powyższa zawartość udostępniona będzie każdemu, kto zamówi grę przedpremierowo, niezależnie od tego, w jaką wersję macie zamiar grać.

Dodatkowo, pre-ordery wersji Deluxe zawierać będą szybszy o 3 dni dostęp do gry i ulepszone wersje wszystkich 4 klas postaci.”

Na koniec warto wspomnieć o krótkim materiale z rozgrywki, który wyciekł do sieci. Możecie co zobaczyć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9oabotkWujw&w=600&h=330]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.