Gry

Wszystkie dodatki do „Star Wars: Battlefront II” będą… darmowe

sixteenNine.img (1)

Na wczorajszej konferencji EA Play otrzymaliśmy potężną dawkę informacji o wyczekiwanej grze Star Wars: Battlefront II. W pierwszej kolejności pokazano nam epicki trailer produkcji, zaś na końcu mieliśmy szansę podziwiać fragment rozgrywki w trybie multiplayer. Najważniejsze i najciekawsze było jednak to, co powiedział w międzyczasie CEO Electronic Arts, Andrew Wilson, i inne osoby powiązane z produkcją tytułu.

Sama gra, podobnie jak praktycznie wszystkie tytuły ze stajni DICE, wygląda obłędnie. Grafika, efekty i modele postaci są wręcz perfekcyjne, ale tym samym charakteryzowała się też pierwsza odsłona strzelanki wydanej w 2015 roku. Czym zatem będzie różnił się BF II od swojego poprzednika? Wilson w swoim wystąpieniu obiecywał, że twórcy wsłuchali się w głosy fanów – również te krytyczne – i wyciągnęli z nich odpowiednie wnioski.

maxresdefault

Po pierwsze, Battlefront II będzie posiadał kampanię fabularną, której brak wskazywany był jako jeden z dużych minusów części pierwszej. Kolejną kwestią są rozmiary – tytuł będzie trzykrotnie większy względem poprzednika i zawierać będzie wszytkie znane ery uniwersum Star Wars – Wojny Klonów, Galaktyczną Wojnę Domową oraz erę Najwyższego Porządku i Ruchu Oporu. Najważniejsza wydaje się jednak informacja o tym, że wszytkie dodatki do gry – mapy, postacie, bronie, gwiezdne karty, pojazdy – będą całkowicie darmowe. Po zakupie podstawowej wersji gry nie będziemy musieli zapłacić ani grosza za kolejne zawartości, które przygotują twórcy. Wszystko po to, by nie dzielić społeczności i przyciągnąć do gry jak najwięcej graczy, robiąc to na dużo dłużej, niż pierwszy BF.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że EA oraz DICE chcą, by ich kolejna gra w świecie Gwiezdnych Wojen była produkcją żyjącą przez lata, skupiającą wokół siebie dużą i aktywną społeczność. Możemy liczyć na to, że będziemy mieli do czynienia ze stale rozwijającym się tytułem, podobnie jak ma to aktualnie miejsce z innymi hitami od EATitanfall 2, czy Battlefield 1.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.