Gry

Książka „Star Wars: Battlefront II. Inferno Squad” otrzyma audiobook czytany przez Janinę Gavankar

Screen_Shot_2017_06_10_at_5.20.17_PM.0

Miniony weekend obfitował w dużo istotnych informacji o grze Star Wars: Battlefront II i chyba nikt nie spodziewał się, by w najbliższym czasie pojawiło się więcej wieści oscylujących wokół powstającego tytułu. Okazuje się jednak, że nie mogliśmy bardziej się pomylić. Za sprawą niemieckojęzycznego portalu Jedi-Bibliothek dowiedzieliśmy się dziś, że Janina Gavankar zajmie się narracją audiobooka powieści powiązanej ze wspomnianą grą wideo – Star Wars: Battlefront II. Inferno Squad. Janina użyczyła swojego głosu oraz wizerunku głównej bohaterce singlowej kampanii BF-a II, Iden Versio.

https://twitter.com/germanjedi/status/873624563237756928

Powieść Star Wars: Battlefront II. Inferno Squad opowie o wydarzeniach dziejących się bezpośrednio po spin-offie Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie oraz w trakcie Nowej Nadziei. Pełen opis tytułu możecie przeczytać poniżej:

17951890_10155275231873713_2708860511041602087_n„Po kradzieży planów Gwiazdy Śmierci i jej zniszczeniu, Imperium jest w odwrocie. W odpowiedzi na swoją porażkę Marynarka Imperialna tworzy nową formację – grupę elitarnych żołnierzy, znanych jako Oddział Inferno. Ich celem jest infiltracja i eliminacja pozostałości po partyzanckiej grupie Sawa Gerrery. Po jego śmierci, jego ludzie nadal planują obalenie Imperium i gotowi są osiągnąć swój cel za wszelką cenę. Inferno musi udowodnić swoją wartość, jako najlepszych z najlepszych i zniszczyć partyzantów od wewnątrz. Ale gdy niebezpieczeństwo i możliwość zdemaskowania wzrośnie, jak daleko posuną się członkowie oddziału, aby zapewnić bezpieczeństwo Imperium?”

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.