Gry

Książka “Star Wars: Battlefront II. Inferno Squad” otrzyma audiobook czytany przez Janinę Gavankar

Screen_Shot_2017_06_10_at_5.20.17_PM.0

Miniony weekend obfitował w dużo istotnych informacji o grze Star Wars: Battlefront II i chyba nikt nie spodziewał się, by w najbliższym czasie pojawiło się więcej wieści oscylujących wokół powstającego tytułu. Okazuje się jednak, że nie mogliśmy bardziej się pomylić. Za sprawą niemieckojęzycznego portalu Jedi-Bibliothek dowiedzieliśmy się dziś, że Janina Gavankar zajmie się narracją audiobooka powieści powiązanej ze wspomnianą grą wideo – Star Wars: Battlefront II. Inferno Squad. Janina użyczyła swojego głosu oraz wizerunku głównej bohaterce singlowej kampanii BF-a II, Iden Versio.

https://twitter.com/germanjedi/status/873624563237756928

Powieść Star Wars: Battlefront II. Inferno Squad opowie o wydarzeniach dziejących się bezpośrednio po spin-offie Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie oraz w trakcie Nowej Nadziei. Pełen opis tytułu możecie przeczytać poniżej:

17951890_10155275231873713_2708860511041602087_n“Po kradzieży planów Gwiazdy Śmierci i jej zniszczeniu, Imperium jest w odwrocie. W odpowiedzi na swoją porażkę Marynarka Imperialna tworzy nową formację – grupę elitarnych żołnierzy, znanych jako Oddział Inferno. Ich celem jest infiltracja i eliminacja pozostałości po partyzanckiej grupie Sawa Gerrery. Po jego śmierci, jego ludzie nadal planują obalenie Imperium i gotowi są osiągnąć swój cel za wszelką cenę. Inferno musi udowodnić swoją wartość, jako najlepszych z najlepszych i zniszczyć partyzantów od wewnątrz. Ale gdy niebezpieczeństwo i możliwość zdemaskowania wzrośnie, jak daleko posuną się członkowie oddziału, aby zapewnić bezpieczeństwo Imperium?”

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.