Saga Star Wars

Lista nadchodzących zestawów LEGO Star Wars zdradza starcie Luke’a z Kylo Renem w „The Last Jedi”?

ba5

Portal Star Wars News Net dotarł do listy zestawów LEGO Star Wars, które rzekomo zostaną ujawnione przez Lucasfilm podczas Force Friday, mającego odbyć się 1 września 2017 roku. Dzięki nim poznajemy kilka faktów o VIII Epizodzie, lecz jedna pozycja ze wspomnianej listy zwraca szczególną uwagę.

Sugeruje ona, że w Ostatnim Jedi czeka nas pojedynek pomiędzy Lukiem Skywalkerem a Kylo Renem. Choć starcie z udziałem Rey i Bena Solo jest dość łatwe do przewidzenia, to bezpośrednia walka Kylo i jego wuja już niekoniecznie – więc tym bardziej ciekawi nas, w jakich okolicznościach może do niej dojść.

Od pewnego czasu krążą plotki o tym, że Ren ma w jakiś sposób odnaleźć Skywalkera, a nawet dotrzeć na planetę Ahch-To z misją dokończenia dzieła Dartha Vadera, jakim było całkowite zniszczenie Zakonu Jedi. Jeśli antagonista będzie chciał dopiąć swego, nie będzie miał innego wyjścia, jak zmierzyć się z Mistrzem Jedi. Jeżeli faktycznie dojdzie do takiej konfrontacji, może to być jeden z tych pojedynków, które staną się legendarne.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.