Gry

Kolejne materiały ze „Star Wars: Battlefront II” już 15 lipca podczas D23

Star-Wars-Battlefront-II-Darth-Maul

Wytwórnia Walta Disneya zapowiedziała, że podczas konwentu D23, który odbędzie się już 15 lipca, pojawią się nowe materiały z nadchodzącej produkcji od Electronic ArtsStar Wars: Battlefront II.

Przygotujcie się! Nadchodzi pokaz gier wideo od Walt Disney Company – zobaczycie nigdy niewidziane materiały z rozgrywki, trailery, specjalnych gości oraz inne niezapomniane niespodzianki z gier Disneya, Star Wars i Marvela! Jimmy Pitaro poprowadzi panel, który ujawni nam wiele zaskakujących nowości – w tym zapowiedź od Marvela oraz więcej informacji o wyczekiwanej grze Star Wars: Battlefront II od studia Electronic Arts (…).

Czy oznacza to, że podczas D23 otrzymamy nowy trailer Battlefronta II? Niewykluczone, choć przede wszystkim powinniśmy spodziewać się materiałów z rozgrywki multiplayer.

Przy okazji wieści o Battlefroncie, warto dodać, że EA Star Wars poinformowało na swoim twitterowym profilu o kolejnych jednostkach specjalnych, które pojawią się w grze.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.