Filmy

Colin Trevorrow poprosił Riana Johnsona o dodatkową scenę w „The Last Jedi”

colin-trevorrow

Nie tak dawno temu, za sprawą wywiadu, którego jednemu z serwisów rozrywkowych udzielił Rian Johnson, dowiedzieliśmy się, że jeszcze w trakcie nagrań do Przebudzenia Mocy reżyser poprosił J.J. Abramsa o umieszczenie pod koniec filmu konkretnej sceny. Abrams dodał wówczas sekwencję, w której wraz z Rey na Ahch-To przyleciał R2-D2 (pierwotnie nie miało go tam być). W ostatnich dniach reżyser IX Epizodu, Colin Trevorrow, odpowiedział na kilka pytań stacji MTV, przyznając, że on także poprosił Riana o dodatkową scenę w Ostatnim Jedi, tak jak tamten zrobił to wcześniej w przypadku „siódemki”.

Przy okazji wywiadu Trevorrow dodał, że IX część wciąż jest w fazie koncepcyjnej i „dynamicznie się zmienia”. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w przyszłym roku.

Jakiej dodatkowej sceny możemy spodziewać się w The Last Jedi? Jeśli mielibyśmy opierać się na tym, co pokazano w Przebudzeniu Mocy, możemy założyć, że sekwencja umieszczona zostanie pod koniec filmu i wpłynie zapewne na kształt pierwszych minut „dziewiątki”.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.