Saga Star Wars

Już niebawem nowy trailer „Ostatniego Jedi”?

thelastjedi-1280-1487278502126_1280w

Użytkownik Reddita,  Nonsuch42, dotarł do wpisu ze strony Brytyjskiej Komisji Klasyfikacji Filmowej, który zdaje się sugerować, że niebawem dane nam będzie ujrzeć nowy trailer Ostatniego Jedi.

Poniżej możecie zobaczyć zrzut ze strony Komisji:

bffc

Informacje potwierdzono już jako wiarygodne, choć nie jest do końca jasne, jaką formę wspomniany trailer przybierze. Faktem jest, że będzie on o 30 sekund krótszy od pierwszego, a niektóre źródła twierdzą, iż nie będzie to nowy materiał, ale skrócona wersja tego, który już znamy. Taka sama sytuacja miała miejsce przed premierą Przebudzenia Mocy.

Czas pokaże, która z przewidywanych wersji jest bliższa prawdy. Nie jest również do końca jasne, kiedy dokładnie możemy się spodziewać zwiastuna. Najdogodniejszy jednak wydaje się termin 14-16 lipca, gdy odbędzie się konwent D23, poświęcony produkcjom wytwórni Walta Disneya.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.