Konkurs

Konkurs niespodzianka! Wygraj komiks „Star Wars: Ostatni Lot Gwiezdnego Niszczyciela”!

978841676772

Wraz z wydawnictwem Egmont Polska zapraszamy Was do udziału w czwartym konkursie z serii, którą zorganizowaliśmy na cześć obchodów 40-lecia sagi Gwiezdnych Wojen!

Waszym zadaniem będzie umieszczenie w komentarzach pod postem konkursowym na naszym facebookowym fanpage’u zgłoszenia, w którym wkleicie zamieszczony poniżej obrazek z uzupełnionymi przez Was dymkami komiksowymi. Najciekawszy, najzabawniejszy lub najbardziej zaskakujący tekst będzie tym zwycięskim. Dodatkowym warunkiem udziału w konkursie jest umieszczenie wraz z komentarzem hashtagu z dopiskiem #OstatniLotGwiezdnegoNiszczyciela i #RebelianckieSzumowiny

StarWars22-8

Konkurs potrwa do najbliższej niedzieli (25.06.2017), do godz. 18:00, a w jego wyniku wyłoniony zostanie jeden zwycięzca.

Do wygrania w bieżącej konkurencji będzie egzemplarz komiksu Star Wars: Ostatni Lot Gwiezdnego Niszczyciela. Nagroda ufundowana jest przez wydawnictwo Egmont Polska.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie poniżej.


REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem Konkursu jest właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny” oraz wydawnictwo książkowe „Uroboros”
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/Rebe1Scum oraz na stronie https://www.rebe1scum.com do dnia 25 czerwca 2017 roku (do godziny 18:00).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu oraz zawrzeć opisane w regulaminie dopiski

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest: komiks „Star Wars: Ostatni Lot Gwiezdnego Niszczyciela”
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: właściciel strony Star Wars: Rebelianckie Szumowiny.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

395px-Star_Wars_22

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.