Filmy

Postprodukcja „The Last Jedi” skończy się już w sierpniu

reyislandlastjedi

Reżyser Ostatniego Jedi, Rian Johnson, przyznał ostatnio, że postprodukcja filmu, czyli etap po zakończeniu zdjęć i nagrań dźwiękowych trwający do momentu wykonania kopii emisyjnych filmu, wchodzi już w finalną fazę, a zakończenie przewidziane jest na sierpień. Można zatem bezpiecznie stwierdzić, że do grudnia pozostaną już tylko finałowe szlify.

Pozostając przy Rianie Johnsonie – reżysera zapytano o to, jak tak naprawdę wygląda jego swoboda twórcza przy nagrywaniu TLJ, skoro za taką samą swobodę wyrzucono Phila Lorda oraz Chrisa Millera z produkcji Hana Solo. Johnson odparł, że podczas swojej pracy ma po prostu tyle wolnej ręki, co przy własnych projektach. Tak samo twierdzili i wciąż twierdzą J.J. Abrams oraz Colin Trevorrow. Być może Lord i Miller nie potrafili ze swojej wolności korzystać (krążą pogłoski, jakoby młodzi twórcy chcieli zrobić ze spin-offu typową komedię, na co Lucasfilm nie miał zamiaru się zgodzić).

Na koniec warto wspomnieć o nowych przeciekach z Ostatniego Jedi. Portal Star Wars News Net dotarł do plotek o istocie, którą spotkamy na planecie Ahch-To. Redaktorzy przedstawili wizualizację na podstawie zdobytych opisów stworzenia.

Sea-Creature

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.