Gwiezdne Wojny - Historie

CEO Disneya odpowiada na kilka pytań dotyczących ostatnich zawirowań wokół „Hana Solo”

151221133949-bob-iger-star-wars-premiere-780x439

Reporter serwisu TMZ zaczepił niedawno CEO DisneyaBoba Igera – pod siedzibą wytwórni i zadał mu kilka pytań na temat niedawnych zawirowań wokół powstającego spin-offu o młodości Hana Solo, które ostatecznie doprowadziły do zwolnienia dwóch dotychczasowych reżyserów filmu – Chrisa Millera i Phila Lorda.

Padły m.in. pytania o ewentualne przesunięcie premiery, czy nowego reżysera – Rona Howarda. Odpowiedzi zaskoczonego całą sytuacją Igera można uznać za raczej stonowane i dyplomatyczne. Krótki wywiad możecie obejrzeć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5yAQSNbD6ok&w=560&h=315]

Przypomnijmy, że kilka dni temu otrzymaliśmy zaskakujące informacje o tym, iż decyzją szefowej LucasfilmKathleen KennedyLord i Miller zostali odsunięci od prac nad Hanem Solo. Według różnych raportów decyzja była wynikiem nieodpowiedniej formy, w jakiej artyści chcieli przedstawić historię szmuglera. Decydentom z wytwórni nie spodobała się zbyt komediowa konwencja dzieła. Stery po nich przejął Ron Howard.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.