Gwiezdne Wojny - Historie

CEO Disneya odpowiada na kilka pytań dotyczących ostatnich zawirowań wokół “Hana Solo”

151221133949-bob-iger-star-wars-premiere-780x439

Reporter serwisu TMZ zaczepił niedawno CEO DisneyaBoba Igera – pod siedzibą wytwórni i zadał mu kilka pytań na temat niedawnych zawirowań wokół powstającego spin-offu o młodości Hana Solo, które ostatecznie doprowadziły do zwolnienia dwóch dotychczasowych reżyserów filmu – Chrisa Millera i Phila Lorda.

Padły m.in. pytania o ewentualne przesunięcie premiery, czy nowego reżysera – Rona Howarda. Odpowiedzi zaskoczonego całą sytuacją Igera można uznać za raczej stonowane i dyplomatyczne. Krótki wywiad możecie obejrzeć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5yAQSNbD6ok&w=560&h=315]

Przypomnijmy, że kilka dni temu otrzymaliśmy zaskakujące informacje o tym, iż decyzją szefowej LucasfilmKathleen KennedyLord i Miller zostali odsunięci od prac nad Hanem Solo. Według różnych raportów decyzja była wynikiem nieodpowiedniej formy, w jakiej artyści chcieli przedstawić historię szmuglera. Decydentom z wytwórni nie spodobała się zbyt komediowa konwencja dzieła. Stery po nich przejął Ron Howard.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.