Przeskocz do treści
Reklamy

Nowe plotki z planu „Hana Solo” – pojawi się Jabba?

jabba-the-hutt-portrait-tall

W ostatnich dniach do sieci trafiła kolejna porcja plotek z planu Hantologii i tym razem wieści cechuje raczej pozytywny wydźwięk.

Jednym z ciekawszych przecieków jest pojawienie się w filmie słynnego Jabby. Co interesujące, władca kryminalnego świata Zewnętrznych Rubieży ma zostać wykreowany po części za pomocą tradycyjnej kukły i częściowo dzięki efektom CGI. Rewelacje te nie są niestety potwierdzone, więc nie powinniśmy jeszcze wstrzymywać oddechu z zachwytu.

W kwestii samych prac nad spin-offem także zaczyna się układać. Podobno nowy reżyser – Ron Howard – dobrze dogadywał się ze swoimi poprzednikami, a Miller i Lord chętnie pomagali mu wdrożyć się do pracy na planie. Ponoć młodzi reżyserzy sami mieli już dość nieprzyjemnej sytuacji, jaka nastąpiła w wyniku ich niesnasek z Lucasfilmem i bez żalu odeszli od prac nad Hanem Solo.

Ron z pewnością będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, biorąc pod uwagę to, jak pracowali Christopher i Phil. W końcu jednym z powodów ich wyrzucenia przez Kathleen było swoiste lenistwo dwójki artystów – zamiast kilkunastu ujęć różnej sceny, potrzebnych do montażu filmu, wykonywali oni po 3-4 ujęcia i na tym poprzestawali. Materiału jest zatem mało, pracy całkiem sporo.

Oficjalny tytuł spin-offu o Solo poznamy najpewniej podczas D23 Expo, które odbędzie się w dniach 14-16 lipca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: