Gry

W październiku ruszy otwarta beta „Star Wars: Battlefront II”

Star-Wars-Battlefront-II-Darth-Maul

Jeśli nie mieliście szansy partycypować w alpha testach Star Wars: Battlefront II, to mamy dla Was dobre wieści. Electronic Arts poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w dniach 6 – 9 października odbędą się otwarte beta testy gry (otwarte, czyli dostępne dla każdego posiadacza konta na platformie Origin). Dla graczy, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie tytułu, wersja testowa zostanie udostępniona już 4 października.

betabattlefrontII

Wiemy także co nieco o tym, jakie tryby rozgrywki będziemy mogli przetestować. W trybie Galactic Assault weźmiemy udział w walkach na Naboo. Klony zmierzą się tam z droidami bojowymi Separatystów. Tę samą mapę wydawca Star Wars: Battlefront II prezentował na E3 2017. Gracze wezmą ponadto udział w multiplayerowej bitwie Starfighter Assault. Będzie możliwość przelecenia się najsłynniejszymi statkami kosmicznymi z uniwersum Star Wars. Więcej o tym trybie EA obiecuje opowiedzieć na gamescomie.

Za sprawą plików wersji alpha od jakiegoś czasu znamy już także częściową listę bohaterów, którzy pojawią się w ostatecznej wersji produkcji od EA i DICE. Możecie zapoznać się z nią tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.