Gwiezdne Wojny - Historie

Woody Harrelson zadowolony z objęcia reżyserii nad „Hanem Solo” przez Rona Howarda

woody_harrelson

Woody Harrelson udzielił ostatnio kilku wywiadów w związku ze zbliżającą się premierą filmu Wojna o planetę małp, w którym aktor zagrał jedną z głównych ról. W trakcie wielu wywiadów nie zabrakło także pytań o powstający film o Hanie Solo.

Harrelson w jednej z rozmów przyznał, że zdążył polubić dotychczasowych reżyserów spin-offu – Phila Lorda i Chrisa Millera – ale cieszy się, że ostatecznie reżyseria przypadła Ronowi Howardowi, ponieważ jego zdaniem teraz produkcja jest w naprawdę dobrych rękach i „Moc jest z ekipą”. Miejmy nadzieję, że nie są to wyłącznie dyplomatyczne stwierdzenia, a deklaracje poparte na faktami.

Przy okazji warto wspomnieć o tweetcie Rona Howarda, zamieszczonym dziś przez reżysera na jego profilu. Pyta w nim, czy fani rozpoznają, do którego z bohaterów filmu o Solo mogą należeć stroje przedstawione na fotografii.

Jesteście w stanie odgadnąć, kogo reżyser miał na myśli?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.