FilmyWydarzenia

Bob Iger podczas D23: „Najlepsza gra aktorska Marka Hamilla jest w Star Wars: The Last Jedi”

Luke-and-Rey-The-Last-Jedi-700x300

Mija dziś pierwszy dzień imprezy D23 Expo, poświęconej produkcjom wytwórni Walta Disneya. W tym czasie sporo się działo, a pośród atrakcji znalazł się panel pt. „Ceremonia Legend Disneya” (org. „Disney Legends Ceremony”), w trakcie którego uhonorowano pracę, jaką artyści włożyli w najróżniejsze projekty finansowane przez wytwórnię. Podczas panelu wspomniano także ogromny wkład Marka Hamilla i Carrie Fisher w rozwój Gwiezdnych Wojen, zaś CEO DisneyaBob Iger – wypowiedział się o grze aktorskiej Hamilla.

Jak pisze The Hollywood Reporter:

„Iger zapowiedział wtedy Marka Hamilla, mówiąc, że jego rola w The Last Jedi jest 'warta oczekiwania’ i jest to 'jak dotąd jego najlepsza gra aktorska’.”

IMG_8655

Hamill jest jak dla mnie najbardziej wyczekiwanym ze wszystkich aktorów, którzy pojawią się w Ostatnim Jedi. Na dobrą sprawę nie mieliśmy szansy zobaczyć Luke’a Skywalkera w akcji od ponad 30 lat (o Przebudzeniu Mocy raczej nie ma co wspominać).

Zarówno Mark, jak i Carrie Fisher zostali dziś oficjalnie ogłoszeni Legendami Disneya.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.