Gwiezdne Wojny - Historie

W sierpniu „Łotr 1” na kanale HBO

łotr1hbo

Podobnie jak w zeszłym roku Przebudzenie Mocy, tak teraz Łotr 1 wejdzie w ramówkę kanału HBO. Pierwsza emisja spin-offu będzie miała miejsce 13 sierpnia o godz. 20:10. Jak to zwykle bywa w wypadku HBO, nie będzie to jedyny seans filmu. Kolejne emisje zaplanowano wedle poniższej rozpiski:

  • 14 sierpnia (poniedziałek) o 13:55
  • 16 sierpnia (środa) o 20:10
  • 17 sierpnia (czwartek) o 11:50
  • 19 sierpnia (sobota) o 10:55 i 21:10

To jednak nie wszytko, ponieważ jeszcze przed premierą Łotra na kanale pojawią się wszystkie filmy sagi – 27 lipca Mroczne Widmo i w każdy kolejny czwartek następna część.

Łotr 1 to pierwszy film z cyklu Gwiezdne Wojny – Historie. Są to niezależne filmy osadzone w świecie Star Wars, choć związane z tym, co znamy z sagi.

Produkcja reżyserii Garetha Edwardsa ukazuje nam wydarzenia dziejące się tuż przed Nową Nadzieją. Samobójczą misję grupy Rebeliantów, którzy starają się wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

W rolach głównych występują: Felicity JonesDiego LunaBen MendelsohnAlan TudykDonnie Yen, Jiang Wen, Riz Ahmed, Forest Whitaker Mads Mikkelsen. Muzykę skomponował Michael Giacchino.

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.