Gwiezdne Wojny - Historie

W sierpniu “Łotr 1” na kanale HBO

łotr1hbo

Podobnie jak w zeszłym roku Przebudzenie Mocy, tak teraz Łotr 1 wejdzie w ramówkę kanału HBO. Pierwsza emisja spin-offu będzie miała miejsce 13 sierpnia o godz. 20:10. Jak to zwykle bywa w wypadku HBO, nie będzie to jedyny seans filmu. Kolejne emisje zaplanowano wedle poniższej rozpiski:

  • 14 sierpnia (poniedziałek) o 13:55
  • 16 sierpnia (środa) o 20:10
  • 17 sierpnia (czwartek) o 11:50
  • 19 sierpnia (sobota) o 10:55 i 21:10

To jednak nie wszytko, ponieważ jeszcze przed premierą Łotra na kanale pojawią się wszystkie filmy sagi – 27 lipca Mroczne Widmo i w każdy kolejny czwartek następna część.

Łotr 1 to pierwszy film z cyklu Gwiezdne Wojny – Historie. Są to niezależne filmy osadzone w świecie Star Wars, choć związane z tym, co znamy z sagi.

Produkcja reżyserii Garetha Edwardsa ukazuje nam wydarzenia dziejące się tuż przed Nową Nadzieją. Samobójczą misję grupy Rebeliantów, którzy starają się wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

W rolach głównych występują: Felicity JonesDiego LunaBen MendelsohnAlan TudykDonnie Yen, Jiang Wen, Riz Ahmed, Forest Whitaker Mads Mikkelsen. Muzykę skomponował Michael Giacchino.

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.