Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard publikuje zdjęcie z planu “Hana Solo”, a na nim Chewbacca ze swoją… wybranką?

chewie-db_2c0efea2

Podczas D23 Expo zabrakło jakichkolwiek znaczących informacji na temat spin-offu o Hanie Solo. Na wydarzeniu nie pojawili się nawet członkowie załogi Hantologii, a wszystko to dlatego, że ekipa z Ronem Howardem na czele jest zbyt zajęta nadrabianiem zaległości po odejściu dotychczasowych reżyserów. Ron postanowił jednak wynagrodzić fanom absencję szmuglera i opublikował dziś nowe zdjęcie z planu filmowego.

Fotografia przedstawia Joonasa Suatamo – który gra Chewbaccę – obserwującego na ekranie efekt nagranej wcześniej sceny:

Ciekawe w tym zdjęciu jest jednak to, czego nie dostrzeżemy na pierwszy rzut oka. Na niewielkim ekranie najprawdopodobniej widzimy dwójkę przedstawicieli rasy Wookiee, uchwyconych podczas sceny wyglądającej na stosunkowo intymną:

chewiewife

Pojawiają się przypuszczenia – naszym zdaniem słuszne – że zdjęcie ukazuje Chewbaccę i jego żonę, Mallę, która wspomniana była już kilkukrotnie w źródłach nowego kanonu.

Pierwotnie Malla powstała na potrzeby niesławnego Star Wars Holiday Special, nienależącego do oficjalnego kanonu. Z czasem została do niego wprowadzona za sprawą książki autorstwa Alexandry Bracken – A New Hope: The Princess, the Scoundrel, and the Farm Boy. Później pojawia się także w nieco głośniejszych powieściach Chucka WendigaStar Wars: Koniec i Początek. Dług Życia oraz Star Wars: Koniec i Początek. Koniec Imperium.

Oczywiście możemy się mylić, lecz aktor w stroju Chewbacci, obserwujący scenę, na której niemal na pewno widać dwójkę zbliżających się do siebie Wookieech, to raczej dość sugestywny obraz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.