Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard publikuje zdjęcie z planu „Hana Solo”, a na nim Chewbacca ze swoją… wybranką?

chewie-db_2c0efea2

Podczas D23 Expo zabrakło jakichkolwiek znaczących informacji na temat spin-offu o Hanie Solo. Na wydarzeniu nie pojawili się nawet członkowie załogi Hantologii, a wszystko to dlatego, że ekipa z Ronem Howardem na czele jest zbyt zajęta nadrabianiem zaległości po odejściu dotychczasowych reżyserów. Ron postanowił jednak wynagrodzić fanom absencję szmuglera i opublikował dziś nowe zdjęcie z planu filmowego.

Fotografia przedstawia Joonasa Suatamo – który gra Chewbaccę – obserwującego na ekranie efekt nagranej wcześniej sceny:

Ciekawe w tym zdjęciu jest jednak to, czego nie dostrzeżemy na pierwszy rzut oka. Na niewielkim ekranie najprawdopodobniej widzimy dwójkę przedstawicieli rasy Wookiee, uchwyconych podczas sceny wyglądającej na stosunkowo intymną:

chewiewife

Pojawiają się przypuszczenia – naszym zdaniem słuszne – że zdjęcie ukazuje Chewbaccę i jego żonę, Mallę, która wspomniana była już kilkukrotnie w źródłach nowego kanonu.

Pierwotnie Malla powstała na potrzeby niesławnego Star Wars Holiday Special, nienależącego do oficjalnego kanonu. Z czasem została do niego wprowadzona za sprawą książki autorstwa Alexandry Bracken – A New Hope: The Princess, the Scoundrel, and the Farm Boy. Później pojawia się także w nieco głośniejszych powieściach Chucka WendigaStar Wars: Koniec i Początek. Dług Życia oraz Star Wars: Koniec i Początek. Koniec Imperium.

Oczywiście możemy się mylić, lecz aktor w stroju Chewbacci, obserwujący scenę, na której niemal na pewno widać dwójkę zbliżających się do siebie Wookieech, to raczej dość sugestywny obraz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.