Saga Star Wars

Rian Johnson zdradza jedno słowo z napisów otwierających „The Last Jedi”

Rian-Johnson-Star-Wars-The-Last-Jedi

Podczas ubiegłotygodniowego D23 Expo Rian Johnson udzielił sporej ilości wywiadów dla najróżniejszych magazynów i portali. W rozmowie dla LA Times reżyser opowiedział o tym, jak podszedł do tworzenia napisów otwierających VIII Epizod i co pomogło mu we właściwym ich skonstruowaniu. To jednak nie wszystko, ponieważ Johnson zdradził także jedno słowo, które pojawia się w „opening crawlu”.

W trakcie rozmowy zapytano go o słowo w napisach, z którego jest najbardziej dumny:

„Byłoby zabawnie gdyby to była „kupa” – odparł z uśmiechem. Byłby to pierwszy raz dla uniwersum Star Wars. I oto całe napisy – ze słowem „kupa”.

Później spoważniał i z udawanym gestem skrytości wypowiedział po cichu: „Zdziesiątkowany” (org. „Decimated”) – wyglądał potem na całkiem dumnego z siebie.”

Trzeba przyznać, że postawa Johnsona podczas wywiadu była co najmniej niecodzienna. Żarty o „kupie” wydają się nie pasować do osoby o takim kalibrze, udzielającej wywiadu dla dużego dziennika na jednej z największych imprez popkulturowych. Z drugiej strony, tak świetnemu i pomysłowemu reżyserowi można wybaczyć to i owo. Któż z nas nie ma czasem ochoty na nieco bardziej infantylne żarty? 🙂

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.