Saga Star Wars

Lista figurek od Hasbro ujawnia nazwę nowych myśliwców Ruchu Oporu z „The Last Jedi”

speederonelastjedi

Nieoficjalnymi kanałami do Internetu trafiła lista nadchodzących figurek i gadżetów od Hasbro, dzięki której poznaliśmy nazwę nowych myśliwców Ruchu Oporu ukazanych w pierwszym teaserze Ostatniego Jedi. Wiemy też, kto zasiądzie za sterami jednego z nich.

Listę oraz fotografie zestawu zamieścił użytkownik serwisu Reddit, krennic77. Informacje te nie zostały potwierdzone przez Lucasfilm ani Hasbro, ale pudełko oraz sam zestaw wyglądają na autentyczne.

skispeederpudelko

skispeederzabawka

Jak możecie zauważyć, myśliwce Ruchu Oporu z planety Crait noszą nazwę „Ski Speeder”. Ciekawostką jest także fakt, że za sterami jednego z nich zasiądzie nie kto inny, jak najlepszy pilot Ruchu – Poe Dameron – co staje się jasne, gdy przypomnimy sobie pewien fragment teasera. Ewidentnie widać tam kokpit omawianej maszyny.

star-wars-the-last-jedi-3

Termin „Ski Speeder” może sugerować, że myśliwce te skonstruowane zostały przede wszystkim z myślą o walce blisko powierzchni, tak jak widzimy to na teaserze VIII Epizodu. To jednak nasze luźne przemyślenia, więc nie traktujcie ich zbyt poważnie.

Jak podoba Wam się nazwa i co myślicie o nowych maszynach Ruchu Oporu? Będą godnymi następcami Airspeederów z Imperium Kontratakuje?

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.