Filmy

X-Wing Luke’a Skywalkera pod wodą na Ahch-To?

lukexwing

Od paru dni po sieci krąży interesująca grafika z Ostatniego Jedi, przedstawiająca Luke’a Skywalkera i Rey. Uwagę zwraca jednak to, co widać u dołu obrazu – X-Wing zatopiony pod wodą.

IMG_3930

Do tej pory nie było pewności, czy jest to fan art, czy też oficjalna grafika promocyjna, jednak w trakcie San Diego Comic Con ukazały się nowe materiały związane z VIII Epizodem, pośród których pojawia się omawiany obraz. To potwierdza jego autentyczność, jednocześnie dając nam pole do spekulacji na temat znaczenia tego motywu. Czy jest to stary X-Wing Luke’a, którym dotarł na Ahch-To? Jeśli tak, to dlaczego znajduje się pod wodą? Znalazł się tam w wyniku wypadku, czy może zatopiono go intencjonalnie?

Odpowiedzi na te pytania poznamy zapewne dopiero w grudniu, ale warto zastanowić się nad powodami ukazania myśliwca wraz z Lukiem i Rey. Możliwe, że odegra on jakąś rolę w szkoleniu młodej bohaterki z Jakku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.