Wydarzenia

Rebelianckie Szumowiny wspierają X-Wing Polish National Championship oraz akcję „Use The Force”

Xwing

Organizatorzy mistrzostw Polski w figurkowej grze X-Wing zgłosili się do nas z prośbą o wsparcie imprezy pod kątem promocji. Wydarzenie to połączone jest także z 3. edycją akcji charytatywnej pod nazwą Use The Force, na rzecz której podczas mistrzostw zbierane będą dobrowolne wpłaty. Akcja pomoże w leczeniu małego Tomka Marczyńskiego, który urodził się jako skrajny wcześniak. Cierpi na ciężką dysplazje oskrzelowo-płucną. Wymaga domowego leczenia i rehabilitacji przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Postanowiliśmy wesprzeć zarówno mistrzostwa, jak i zbiórkę. Oba wydarzenia odbędą się w zielonogórskim Urzędzie Marszałkowskim, w dniach 16-17 września 2017. Poniżej znajdziecie link do wydarzenia na Facebooku, gdzie możecie dokonać zapisów:

X-Wing Polish National Championship / Use The Force ed.III

Farmerzy z Rubieży oraz zielonogórski Klub Fantastyki „Ad Astra” z wielką radością pragną zaprosić na Mistrzostwa Polski X-wing Gra Figurkowa. W tym roku mamy wyjątkową możliwość połączenia tej
imprezy z III edycją „Use The Force”. Gracze z całej Polski, a także zagraniczni goście zmierzą się w reprezentatywnej sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego. Turniej odbędzie się pod patronatem
Pani Marszałek Województwa Lubuskiego – Elżbiety Polak.

Główną nagrodą w Mistrzostwach jest przelot wraz z noclegiem na Mistrzostwa Świata do Stanów Zjednoczonych.

W trakcie samego turnieju, oddalony o 15 minut piechotą, odbędzie się coroczny konwent Bachanalia Fantastyczne:
https://www.facebook.com/events/439401289785525/

——————————————————————————————-

Formularz zapisowy na Mistrzostwa Polski ruszy od początku sierpnia wraz z możliwością opłaty.

Wpisowe: 40 zł
LIMIT OSÓB: 300

Już teraz przygotowaliśmy dla Was DUUŻŻŻOOO atrakcji, które będziemy ujawniać bliżej eventu 🙂
Zaglądajcie na stronę wydarzenia i bądźcie na bierząco !!!

——————————————————————————————-
Czym jest USE THE FORCE?
Aby propagować ducha rywalizacji, jednocześnie robiąc coś dobrego, wraz ze Stowarzyszeniem OPP Ad Astra postanowiliśmy zorganizować imprezę charytatywną „Use the Force”. W tym roku ma on swoją III
edycję, a odbywać się będzie w dniach 16-17 września. Podczas trwania Mistrzostw Polski, będziemy zbierać pieniądze do puszki, a także przeprowadzimy loterię fantową.
W I edycji dzięki pomocy wydawców, sklepów, artystów plastyków oraz graczy udało nam się uzbierać kwotę 3029 zł. Pomogliśmy w ten sposób w rehabilitacji Florki Mikolcz.
W II edycji – podczas zbórki na małą Zuzię Niziałek wzięło udział ponad 100 osób , a zebrana kwota to 9693 zł.

Beneficjentem w tym roku jest dziecko naszego bardzo dobrego kolegi, co nie ukrywamy jest dla nas dodatkowym „kopem” do działania.

Tomek Marczyński – urodził się jako skrajny wcześniak. Cierpi na ciężką dysplazje oskrzelowo-płucną. Wymaga domowego leczenia i rehabilitacji przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Widzimy się w Zielonej Górze na III ed USE THE FORCE w tym roku rangi Mistrzostw Polski!

PS. Całą akcję dedykujemy pamięci Carrie Fisher.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.