Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard dzieli się kolejnymi zdjęciami z planu „Hana Solo” i udziela wywiadu o produkcji

ronhowardr2unit

Ron Howard reżyseruje film o młodym Hanie Solo już od około miesiąca i prace nad nim powoli posuwają się naprzód. Niedawno reżyser udzielił wywiadu dla The Hollywood Reporter, w którym odpowiedział na kilka pytań dotyczących jego dotychczasowych wrażeń ze współpracy z ekipą filmową.

Jak pisze magazyn:

Zdobywca Oscara i reżyser oznajmił w czwartkowym Heat Vision, że projekt kosmicznej przygody „zmierza w dobrym kierunku”.

„To wspaniały scenariusz i świetna załoga, a dla mnie to fantastyczne kreatywne doświadczenie.”

Howard, zaznaczając, iż wciąż jest stosunkowo nowym nabytkiem dla produkcji, powiedział, że film „zaprezentuje ciekawe i angażujące postaci, świetny scenariusz oraz aktorów, którzy ożywią bohaterów.”

Dalej reżyser mówi: „To wspaniała, młoda załoga, niesamowicie silna – mądrzy i zabawni ludzie, którzy kochają swoich bohaterów i są zachwyceni tym, że mogą brać udział w takim przedsięwzięciu. Myślę, że będziemy w stanie zrobić coś, co będzie naprawdę dobrą zabawą.”

Ciężko rzecz jasna oczekiwać od Howarda odejścia od standardowej etykiety publicznego zachwalania swojej pracy – nawet gdyby coś nie działo się po jego myśli – ale nie można mu także odmówić wyraźnego entuzjazmu, który dobrze wróży dla powstającego spin-offu.

Ron został także zapytana na Twitterze, czy możemy się spodziewać, że jego brat otrzyma jakąś rolę w Hantologii (to już swego rodzaju tradycja przy większości filmów Howarda). Okazuje się, iż faktycznie tak może być:

To jednak nie wszystko, bo reżyser nie zapomniał o tradycyjnych zdjęciach z planu. Najpierw wrzucił zdjęcie konsoli z przyciskami:

Później pojawiła się – naszym zdaniem ciekawsza – fotografia droida serii R2, którego najwyraźniej spotkamy w spin-offie:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.