Filmy

Nowe informacje dotyczące postaci granej przez Benicio Del Toro w „The Last Jedi”

star-wars-the-last-jedi-benicio-del-toro-social

Materiałów od Entertainment Weekly ciąg dalszy. Własnie opublikowano artykuł dotyczący postaci granej przez Benicio Del Toro w Ostatnim Jedi, którą póki co znamy jedynie pod pseudonimem „DJ”.

Oto, co na ten temat pisze EW:

„DJ jest częścią misji, której Finn (John Boyega) i Rose (Kelly Marie Tran) podejmują się w bogatym mieście hazardu, Canto Bight. Ale… Czy przyjeżdża tam z nimi? Łapią go tam? Uwalniają?”

Wiemy, że Finn i Rose będą potrzebowali hakera, który pomoże im w wykonaniu misji, a postać grana przez Del Toro wydaje się pasować do tej roli wręcz perfekcyjnie. DJ rysuje się jako postać, której charakter oscyluje raczej w odcieniach szarości, aniżeli charakterystycznych dla sagi Star Wars odcieniach czerni i bieli. Będzie to z pewnością mile widziana odmiana.

Ciekawy jest także opis pracy z Del Toro na planie zdjęciowym, przedstawiony przez Kelly Marie Tran:

„Gdy byłam z nim na planie, czułam się, jakby w pomieszczeniu był tygrys. Zawsze musiałam być czujna. Jak zwierzę, w każdej chwili mógł coś zrobić, a ja nie mogłam tego przewidzieć.”

Cóż, bogate i niebezpieczne Canto Bight wydaje się zatem perfekcyjnym miejscem dla postaci pokroju DJa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.