GrySeriale

Galen Marek (Starkiller) miał pojawić się w serialu „Star Wars: Rebelianci”

starkillerthefroceunleashed

Sam Witwer, aktor wcielający się m.in. w rolę Dartha Maula w serialu Star Wars: Rebelianci oraz Galena Marka z gry Star Wars: The Force Unleashed, uczestniczył niedawno w Twitchu zorganizowanym przez serwis Comicbook.com. Aktor zdradził w jego trakcie, że postać Galena – znanego także jako Starkiller – była rozważana jako jeden z czarnych charakterów w Rebeliantach.

Jak mówi Witwer:

„Tak przy okazji, Dave zdradził mi, że rozważał wprowadzenie Starkillera do serialu Star Wars: Rebelianci w roli Inkwizytora. Nie do końca pasowało to do historii, którą tam opowiadają, ale miał to na uwadze, ponieważ według niego było to dość interesujące.”

Przypomnijmy, że Starkiller w pierwszej części gry The Force Unleashed był uczniem Dartha Vadera. Jego zadaniem było tropienie i mordowanie pozostałych przy życiu rycerzy Jedi, zatem osadzenie go w roli Inkwizytora byłoby całkiem adekwatne.

Pozostaje jednak pytanie, czy miałoby sens wprowadzanie ponownie do kanonu mało charyzmatycznej postaci z niespecjalnie popularnej gry? Osobiście jestem zdania, że istnieją dużo ciekawsze postaci z gier w świecie Star Wars, które mocniej zasługują na przywrócenie do oficjalnego kanonu – chociażby Kyle Katarn z serii gier Jedi Outcast.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.