Przeskocz do treści

Wydawnictwo Del Rey publikuje oficjalny opis książki „Star Wars: Phasma”

Star-Wars-Phasma-1-600x912

Wydawnictwo Del Rey opublikowało dziś oficjalny opis książki Star Wars: Phasma autorstwa Delilah S. Dawson. Przetłumaczony przez nas tekst możecie przeczytać poniżej.

Phasma_novel_cover_TLJ„Jeden z najbardziej przebiegłych i bezlitosnych oficerów Najwyższego Porządku, Kapitan Phasma, zdobywa przychylność swoich przełożonych, wzbudza szacunek pośród równych sobie i budzi terror w szeregach wroga. Jednak przy całej swojej sławie, Phasma pozostaje tak samo nieznana, jak wyraz jej twarzy pod błyszczącym, chromowanym hełmem. Wróg Phasmy pragnie teraz dotrzeć do jej tajemniczych początków i wyjawić przeszłość, której broni ona równie zaciekle i bezwzględnie, jak służy swoim mocodawcom.

Głęboko wewnątrz okrętu Absolution, schwytany szpieg Ruchu Oporu przechodzi przez brutalne przesłuchania, które prowadzi odziany w szkarłatny pancerz szturmowiec – Kardynał. Jednak informacje których poszukuje, nie mają żadnego związku z Ruchem Oporu ani jego tajnymi operacjami wymierzonymi w Najwyższy Porządek.

Tajemniczy szturmowiec chce poznać przeszłość Phasmy, a wraz z nią dawno zapomniane skandale, zdrady i prywatne demony, które pomogą mu w pogrążeniu znienawidzonej rywalki, zagrażającej jego własnej pozycji w szeregach Najwyższego Porządku. Więzień ma coś, czego Kardynał desperacko poszukuje, ale nie odda tego tak łatwo. Siła woli kobiety poddawana jest bolesnej próbie przez jej oprawcę. Mimo to, próbuje ona przehandlować każdą cenną informację za swoje życie. Zagadkowa i tajemnicza przeszłość Phasmy zaczyna się otwierać. Ta wiedza może jednak okazać się bardziej niż niebezpieczna dla Kardynała, gdy wejdzie on w jej posiadanie, bo jego przeciwniczka zaatakuje wtedy z całą swoją furią.”

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.