Gwiezdne Wojny - Historie

Powstaną spin-offy o Yodzie i Boba Fettcie? Możliwe, ale nieprzesądzone

71602593bfb0f712a40dba04b3a4fb48

W niedawno opublikowanym artykule magazynu The Hollywood Reporter w którym zawarta była informacja o rozpoczęciu rozmów na temat samodzielnego filmu o Obi-Wanie Kenobim, znajdowała się jeszcze jedna interesująca wskazówka odnosząca się do przyszłości spin-offów w świecie Gwiezdnych Wojen, która umknęła większości komentatorów zaabsorbowanych wieściami o filmie z Kenobim w roli głównej. Fragment tekstu wskazuje na to, że możliwe jest także powstanie samodzielnych produkcji o Mistrzu Yodzie i Boba Fettcie.

Odkąd zwrócono uwagę na ten detal, Internet huczy od plotek. I choć faktycznie tekst wyraźnie mówi o mistrzu Jedi i łowcy nagród, to sposób, w jaki zostało to zakomunikowane wskazuje, że nie jest to jeszcze nic pewnego, a filmy o tych postaciach są jedynie rozważane (wbrew temu, co twierdzi wiele serwisów, sugerujących, że informacja jest pewna i potwierdzona).

Jak pisze THR:

„Samodzielny film o Obi-Wanie jest jednym z kilku projektów opracowywanych przez Lucasfilm i Disney tej jesieni, poza oczywiście sagą rodziny Skywalkerów. Film o Hanie Solo jest w finalnej fazie nagrań pod kierownictwem Rona Howarda, a Lucasfilm rozważa między innymi filmy o Yodzie i łowcy nagród, Boba Fettcie.”

Kluczowe są tutaj słowa „rozważa między innymi”. Oznacza to, że na deskach kreślarskich są także inne projekty, a wytwórnia nie podjęła jeszcze decyzji odnośnie produkcji dalszych niż film o Obi-Wanie.

Nie chcemy tu wyjść na oportunistów, bo oczywiście jest się z czego cieszyć – cień nadziei na filmy o tych dwóch arcyciekawych postaciach jest lepszy, niż jej brak. Pamiętajmy jednak, że to jeszcze nic pewnego i nie dajmy się ponieść fali przedwczesnej radości, bo możemy twardo i boleśnie wylądować.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.