Gwiezdne Wojny - Historie

Michael Kenneth Williams rezygnuje z grania w spin-offie o Hanie Solo z powodu… napiętego grafiku

michaelkennethwilliamshanslo

Wydawałoby się, że po burzliwych perturbacjach związanych ze zmianą reżyserów, spin-off o młodym Hanie Solo najgorsze ma już za sobą. Po tym, jak Ron Howard przejął stery nad produkcją Hantologii od Phila Lorda i Chrisa Millera, wokół filmu zrobiło się względnie spokojnie, a nowy reżyser zadbał o to, by kojarzony był on głównie z pozytywnym PR-em. Okazuje się jednak, iż nie wszystko jest tak kolorowe jak mogłoby wyglądać na pierwszy rzut oka.

Według raportu dostarczonego przez serwis Deadline, aktor Michael Kenneth Williams zrezygnował z udziału w nagraniach do filmu. Decyzja ta podyktowana miała być napiętym grafikiem aktora, który nie wziął wcześniej pod uwagę tego, że w trakcie zdjęć może zostać zmieniona koncepcja, co poskutkuje potrzebą nakręcenia pewnych sekwencji od nowa. Mówiąc krótko – Williams nie znalazł czasu, by dotrzeć na plan.

Michael przebywa obecnie w Afryce i jego przyjazd do studia w Pinewood byłby fizycznie niemożliwy, ponieważ “wymagałby zaplanowania z miesięcznym wyprzedzeniem”, a sytuacja związana z dodatkową pracą nad filmem do niedawna nie była jeszcze jasna.

Cóż, każdy ma swoje sprawy i swoje życie – jest to rzecz całkowicie zrozumiała. Zastanawia nas tylko, jak z tego impasu wybrnie Lucasfilm? Czy w miejsce Williamsa zatrudniony zostanie inny aktor, czy może jego skrypty zostaną po prostu wykreślone ze scenariusza? Jak zwykle czas przyniesie nam odpowiedzi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.