Gwiezdne Wojny - Historie

Michael Kenneth Williams rezygnuje z grania w spin-offie o Hanie Solo z powodu… napiętego grafiku

michaelkennethwilliamshanslo

Wydawałoby się, że po burzliwych perturbacjach związanych ze zmianą reżyserów, spin-off o młodym Hanie Solo najgorsze ma już za sobą. Po tym, jak Ron Howard przejął stery nad produkcją Hantologii od Phila Lorda i Chrisa Millera, wokół filmu zrobiło się względnie spokojnie, a nowy reżyser zadbał o to, by kojarzony był on głównie z pozytywnym PR-em. Okazuje się jednak, iż nie wszystko jest tak kolorowe jak mogłoby wyglądać na pierwszy rzut oka.

Według raportu dostarczonego przez serwis Deadline, aktor Michael Kenneth Williams zrezygnował z udziału w nagraniach do filmu. Decyzja ta podyktowana miała być napiętym grafikiem aktora, który nie wziął wcześniej pod uwagę tego, że w trakcie zdjęć może zostać zmieniona koncepcja, co poskutkuje potrzebą nakręcenia pewnych sekwencji od nowa. Mówiąc krótko – Williams nie znalazł czasu, by dotrzeć na plan.

Michael przebywa obecnie w Afryce i jego przyjazd do studia w Pinewood byłby fizycznie niemożliwy, ponieważ „wymagałby zaplanowania z miesięcznym wyprzedzeniem”, a sytuacja związana z dodatkową pracą nad filmem do niedawna nie była jeszcze jasna.

Cóż, każdy ma swoje sprawy i swoje życie – jest to rzecz całkowicie zrozumiała. Zastanawia nas tylko, jak z tego impasu wybrnie Lucasfilm? Czy w miejsce Williamsa zatrudniony zostanie inny aktor, czy może jego skrypty zostaną po prostu wykreślone ze scenariusza? Jak zwykle czas przyniesie nam odpowiedzi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.