Filmy

„Ostatni Jedi” – oficjalnie ujawniono wygląd dwóch nowych maszyn Najwyższego Porządku!

at-m6walker

W najnowszym odcinku programu The Star Wars Show oficjalnie ujawniono wygląd, nazwy i specyfikacje dwóch nowych pojazdów Najwyższego Porządku, które pojawią się w Ostatnim Jedi – maszyny kroczącej oraz gwiezdnego pancernika.

Maszyny kroczące noszą nazwę AT-M6 i ich kształty w znacznym stopniu pokrywają się z tym, co prezentowaliśmy Wam kilka miesięcy temu w przeciekach. Z wyglądu przypominają goryle (wzmocnione przednie kończyny, które według słów prowadzących mają zapewniać większą stabilność) i są znacznie większe od AT-AT z czasów Imperium Galaktycznego.

at-m6walker2

at-m6walker3

Pancernik Najwyższego Porządku jest naprawdę potężnym kawałem żelastwa – jego długość wynosi dokładnie 7669 metrów. Wyposażony jest w dwa działa orbitalne, służące do bombardowań planetarnych na szeroką skalę oraz sporą liczbę wieżyczek przeciwlotniczych.

firstorderdreadnought

firstorderdreadnought2

Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem całego odcinka TSWS, możecie go znaleźć poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.