Gwiezdne Wojny - Historie

Prawdopodobne poznaliśmy imię postaci granej w Hantologii przez Emilię Clarke

emiliaclarkehansolo

Dziś rano dowiedzieliśmy się, że Michael Kenneth Williams zrezygnował z udziału w dodatkowych nagraniach do spin-offu o młodym Hanie Solo, co poskutkowało usunięciem aktora z listy członków załogi tworzącej film. Williams udzielił w związku ze zdarzeniem serii wywiadów, w tym jeden dla magazynu Vanity Fair, w którym poruszony został wątek dołączenia artysty do zespołu Hantologii oraz nagłej zmiany reżyserów filmu.

Najciekawszy jest jednak fragment rozmowy, w którym Michael wspomina o postaci granej przez Emilię Clarke, zdradzając nam przy tym jej imię:

„(…) powiązania pomiędzy Hanem Solo i postacią graną przez Emilię, Kirą (…).”

Co ciekawe, Kira jest roboczym imieniem nadanym Rey, gdy powstawały pierwsze koncepcje Przebudzenia Mocy. Zanim jednak dodacie dwa do dwóch i założycie, że grana przez Clarke Kira jest w jakiś sposób powiązana z Rey, pamiętajcie, że Lucasfilm lubi wykorzystywać różne robocze nazwy w swoich kolejnych projektach. Zatem zbieżność imion nie musi oznaczać w tym momencie absolutnie nic.

Swoje pięć groszy do sprawy dorzuca serwis MakingStarWars.net, twierdzący, że choć imię będziemy zapisywać Kira, to faktycznie brzmi ono „Kura”. Ile w tym prawdy – nie wiadomo, jednak MSW.net to wiarygodne źródło przecieków z gwiezdno-wojennych produkcji, więc można przynajmniej wziąć te stwierdzenia pod uwagę.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.