Filmy

Rola Maz Kanaty w „The Last Jedi” ujawniona?

landscape-1452178317-maz-kanata

Nie jest tajemnicą, że rola Maz Kanaty w Ostatnim Jedi nie będzie znacznie większa od tej z Przebudzenia Mocy. Jednakże dzięki przeciekom, które otrzymał i opublikował serwis MakingStarWars.net, prawdopodobnie poznajemy okoliczności, w jakich zastanieny tę postać w VIII Epizodzie.

Do tej pory wiedzieliśmy, że Maz dołączyła do Ruchu Oporu po tym, jak jej kantyna została zniszczona przez Najwyższy Porządek. W VII Epizodzie miała nawet pojawić się odpowiednia scena, która ukazałaby Kanatę wsiadającą na prom Lei, jednak J.J. Abrams zdecydował o jej usunięciu. Rian Johnson postanowił mimo wszystko iść wcześniej obranym torem i pomimo braku wspomnianej sekwencji, postanowił umieścić Maz Kanatę w Ruchu Oporu.

Wedle słów MSW.net, Kanata wesprze Finna i Rose w ich misji odnalezienia DJa (postać przez Benicio Del Toro) i później będzie spełniała rolę łącznika pomiędzy nim a Ruchem Oporu.

Oficjalnie więcej na temat losów Maz mamy dowiedzieć podcza Force Friday, czyli już za kilka dni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.