Saga Star Wars

Rola Maz Kanaty w “The Last Jedi” ujawniona?

landscape-1452178317-maz-kanata

Nie jest tajemnicą, że rola Maz Kanaty w Ostatnim Jedi nie będzie znacznie większa od tej z Przebudzenia Mocy. Jednakże dzięki przeciekom, które otrzymał i opublikował serwis MakingStarWars.net, prawdopodobnie poznajemy okoliczności, w jakich zastanieny tę postać w VIII Epizodzie.

Do tej pory wiedzieliśmy, że Maz dołączyła do Ruchu Oporu po tym, jak jej kantyna została zniszczona przez Najwyższy Porządek. W VII Epizodzie miała nawet pojawić się odpowiednia scena, która ukazałaby Kanatę wsiadającą na prom Lei, jednak J.J. Abrams zdecydował o jej usunięciu. Rian Johnson postanowił mimo wszystko iść wcześniej obranym torem i pomimo braku wspomnianej sekwencji, postanowił umieścić Maz Kanatę w Ruchu Oporu.

Wedle słów MSW.net, Kanata wesprze Finna i Rose w ich misji odnalezienia DJa (postać przez Benicio Del Toro) i później będzie spełniała rolę łącznika pomiędzy nim a Ruchem Oporu.

Oficjalnie więcej na temat losów Maz mamy dowiedzieć podcza Force Friday, czyli już za kilka dni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.