Filmy

Najpewniej nie zobaczymy twarzy Kapitan Phasmy w „The Last Jedi”

CaptainPhasma

Jak informuje serwis StarWarsNewsNet.com, powołując się na informacje od artysty współtworzącego materiały promocyjne dla Ostatniego Jedi, w filmie najprawdopodobniej nie zobaczymy twarzy Kapitan Phasmy. Serwis powołuje się na zalecenia od Lucasfilmu, które rysownicy otrzymali jakiś czas temu i podzielili się nimi na Reddicie.

Jak cytuje SWNN.com:

„(…) nie możecie pokazywać twarzy Phasmy. Hełm Kapitan Phasmy pozostaje założony podczas filmu, więc nie wysyłajcie rysunków z twarzą Gwendoline Christie.”

Część z Was zapewne pamięta opublikowane kilka miesięcy temu zdjęcie z magazynu Vanity Fair, na których Gwendoline przedstawiona została w pancerzu Phasmy i nie miała założonego hełmu. Już wtedy wzbudzało ono spekulacje na temat przedstawienia postaci w filmie w podobny sposób. Jakiś czas później plotki uciął jednak Pablo Hidalgo, podczas wizyty na Comic Conie w Chile:

„Tym z was, którzy się zastanawiają, chciałbym wyjaśnić, że zdjęcie [z Vanity Fair – przyp. red.] jest fotografią zza kulis, ukazującą Gwendoline Christie, a nie wyglądem Phasmy pod jej hełmem. Mogę jedynie potwierdzić, że to ludzka kobieta.”

christiephasma

O tym, że grana przez Gwendoline postać jest człowiekiem i kobietą informują nas z resztą ujawnione dotychczas w sieci fragmenty książki Star Wars: Phasma.

Od wspomnianego wcześniej artysty dowiadujemy się również, że wszyscy rysownicy są zobligowani do inspirowania się przy swoich pracach wyłącznie oficjalnymi grafikami antagonistki, które dostępne są powszechnie w Internecie.

Co mogą oznaczać te wszystkie zakazy i wskazówki od Lucasfilmu? Czy nigdy nie ujrzymy twarzy, jaka kryje się maską Phasmy, czy też twórcy przygotowali dla coś, co ma zaskoczyć fanów i ujawnione zostanie w kolejnej części Sagi? Tradycyjnie pozostaje nam czekać na rozwój zdarzeń.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.