Wydarzenia

Szczegóły dotyczące Weekendu Mocy w Polsce – gdzie, jak i kiedy?

weekendmocy

Źródło: Świat Star Wars


Choć rozpoczynający się 1 września Force Friday II ominie Polskę i nie będziemy mogli w pełni czerpać z dobrodziejstw tego marketingowego święta, to polscy fani Gwiezdnych Wojen nie będą zupełnie zapomniani. W dniach 2-3 września Disney Polska oraz Toys”R”Us Polska zorganizują Weekend Mocy.

Poniżej znajdziecie szczegółowy opis atrakcji przygotowanych na weekendowe wydarzenie:

  • Na terenie wszystkich sklepów stacjonarnych pojawi się ścianka z logo nadchodzącego epizodu Gwiezdnych Wojen, na tle której odwiedzający sklep będą mogli zrobić sobie pamiątkowe fotografie.
  • Każdy gość, który zrobi sobie zdjęcie na tle ścianki, otrzyma unikalny, kolekcjonerski plakat z grafiką z Ostatniego Jedi – zdjęcie można wykonać samodzielnie bądź poprosić o to hosta obecnego w tym czasie obok ścianki.
  • Akcja rozdawania plakatów odbędzie się w godzinach 11:00 – 19:00.
  • Ponadto każdy, kto w czasie Weekendu Mocy zakupi dowolne produkty marki Star Wars, otrzyma gratis niespodziankę.
  • Co więcej, przed sklepem Toys”R”Us w Gdańsku stanie rzeczywistych rozmiarów replika myśliwca X-Wing (to nasz rewir, więc zrobimy Wam kilka zdjęć).

Uczestnicy wydarzenia otrzymają przedstawiony poniżej plakat, który ujawniony został podczas tegorocznego Star Wars Celebration w Orlando.

star-wars-last-jedi-poster

Poniżej plakat Weekendu Mocy:

weekendmocy2

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.