Filmy

Empire Magazine publikuje zapowiedź nowych materiałów z „The Last Jedi”

The-Last-Jedi-Banner1

Już jutro długo wyczekiwany Piątek Mocy (w Polsce będziemy świętować Weekend Mocy w dniach 2-3 września), który z pewnością będzie obfitował w masę nowych informacji na temat Ostatniego Jedi. Nowości publikowane będą w różnych źródłach, a jedno z nich poznaliśmy już dzisiaj – Empire Magazine dał znać na Twitterze, że ma dla nas coś ciekawego z okazji jutrzejszego święta.

Zapowiedź znajdziecie poniżej:

Biorąc pod uwagę fakt, że magazyn ten przed premierą Łotra 1 miał dla nas sporą dawkę informacji o spin-offie, możemy bezpiecznie założyć, że i tym razem pojawi się coś interesującego o The Last Jedi. Żeby się jednak o tym przekonać, będziemy musieli poczekać do jutra.

Przy okazji dodajmy, iż John Boyega udzielił niedawno wywiadu dla BBC Radio, w którym uchylił rąbka tajemnicy o VIII Epizodzie. Aktor stwierdził, że najnowsza część Sagi będzie znacznie bardziej epicka od poprzedniczki:

Teraz coś, co udostępnialiśmy na naszym fanpage’u, ale mogło Wam umknąć. Nowe zdjęcie Rey z TLJ, opublikowane przez serwis Yahoo News:

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.