Saga Star Wars

Nowe grafiki z „The Last Jedi” oraz premiery książkowe z okazji Piątku Mocy

DInyZfyXgAARssi

W sieci pojawiły się nowe grafiki związane z Ostatnim Jedi. Z okazji Piątku Mocy swoją premierę w USA miały dziś także zapowiedziane wcześniej książkowe pozycje – Star Wars: Phasma i Star Wars: Leia. Princess of Alderaan.

Zacznijmy od grafik. Pierwsza z nich została udostępniona przez serwis StarWarsNewsNet.com i przedstawia Rey w towarzystwie porgów. Grafika pochodzi od firmy Po-Zu Shoe Company, która wyprodukowała buty używane przez Daisy Ridley podczas nagrywania VIII Epizodu.

Druga grafika, będąca plakatem od sieci sklepów z zabawkami Toys”R”Us, ukazuje maszyny kroczące Najwyższego Porządku – AT-M6 – w towarzystwie imperialnych AT-AT. Możemy porównać rozmiary obu pojazdów:

Na koniec kilka słów o wspomnianych książkowych premierach. W amerykańskich sklepach można już znaleźć powieści Star Wars: Phasma i Star Wars: Leia. Princess of Alderaan. Szczegóły na temat obu tytułów znajdziecie w naszym lipcowym newsie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.