Wydarzenia

Ujawniono nowy zestaw LEGO Sokoła Millennium – największy w historii

lego-75192-sokol-millenium-falcon-1-1000x544

Z okazji Piątku Mocy ujawniono kolejny kolekcjonerski zestaw. Jest to Sokół Millennium, który zawierać będzie rekordową liczbę klocków.

Nowy Sokół Millennium od LEGO należy do serii Ultimate Collector. Składa się z 7541 klocków, co oznacza, że jest to największy zestaw LEGO w historii. Do tej pory berło największego zestawu dzierżył Taj Majal, który składa się z 5922 klocków. Za takimi rozmiarami zestawu idzie jednak spora cena, ponieważ zapłacimy za niego 799,99 dolarów.

Rozmiary zestawu zapewnią bardzo wysoką szczegółowość modelu. Posiadacze będą mogli dzięki niemu z ogromną precyzją odtworzyć pokład, kokpit i wszelkie detale Sokoła. Wewnątrz nie zabraknie oczywiście Hana Solo, Chewbacci, Leia Organy, C-3PO, Rey i Finna oraz porgów.

Szczegóły modelu to m.in.: działa, stół do Dejarika, monitory i konsole, ukryta podłoga znana z filmu, obniżana rampa i wiele, wiele innych.

Modelowi możecie przyjrzeć się na poniższej galerii zdjęć:

Większą galerię znajdzie w sklepie internetowym LEGO.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Już wolę ten model Sokoła, który teraz reklamują w tv. Lego to za duży jednorazowy wydatek jak dla mnie i zero frajdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.