Gwiezdne Wojny - Historie

Paul Bettany dołącza do załogi Hantologii w miejsce Michaela K. Williamsa

transcendence-paul-bettany

Reżyser spin-offu o Hanie Solo, Ron Howard, ujawnił dziś na Twitterze, że do załogi dołączył nowy aktor – Paul Bettany. Paul zastąpi Michaela K. Williamsa, który przez napięty grafik zrezygnował niedawno z udziału w dodatkowych nagraniach do filmu.

https://twitter.com/RealRonHoward/status/903726028979359746/photo/1

Bettany’ego możecie znać m.in. z ról w produkcjach Marvela – Avengers: Czas Ultrona, Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. Aktor współpracował już wcześniej z Howardem przy produkcji filmów Piękny Umysł, czy Kod da Vinci, więc panowie dobrze znają siebie nawzajem i swój styl pracy.

Interesująca jest tutaj również wzmianka o tym, że choć Bettany ma zagrać tę samą postać, którą miał odegrać Williams, to w kreacji bohatera nastąpi spora zmiana. Pierwotnie postać Williamsa była obcym, lecz Bettany zagra człowieka. Najprawdopodobniej wynika to z braku czasu na ponowne sesje motion-capture, które byłyby potrzebne, aby „przerobić” Paula na przedstawiciela innej rasy. Charakter i motywacje postaci pozostaną niezmienione.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.