Saga Star Wars

Colin Trevorrow nie jest już reżyserem IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Colin_Trevorrow-1536x864-271106481971

Jak informuje w swoim oświadczeniu Lucasfilm, dotychczasowy reżyser IX Epizodu Gwiezdnych Wojen, Colin Trevorrow, nie pełni już wspomnianej funkcji i rozstał się z ekipą tworzącą film. Podobno plotki na ten temat krążyły od czasu, gdy jeden ze scenarzystów Trevorrowa zrezygnował z udziału w produkcji, a w jego miejsce zatrudniono Jacka Thorne’a.

Oświadczenie Lucasfilmu brzmi następująco:

„Lucasfilm i Colin Trevorrow wspólnie zdecydowali o zakończeniu współpracy nad produkcją IX Epizodu Gwiezdnych Wojen. Colin był wspaniałym współpracownikiem, jednak wszyscy zrozumieliśmy, że nasze wizje względem projektu znacznie się różnią. Życzymy Colinowi wszystkiego dobrego. Więcej informacji na temat filmu przekażemy niebawem.”

Szefostwo Lucasfilmu z pewnością ma w zanadrzu co najmniej kilku „rezerwowych” reżyserów. Pozostaje tylko pytanie, na kogo się zdecydują? Zapewne dowiemy się tego w najbliższych dniach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.