Gwiezdne Wojny - Historie

Prawdopodobnie tak będzie wyglądał Sokół Millennium w Hantologii

Star-Wars-Han-Solo-Sokół-Millenium-1024x730

Z pewnością pamiętacie stary, zdezelowany frachtowiec, którym Han Solo i Chewbacca podróżowali w Oryginalnej Trylogii oraz Przebudzeniu Mocy. Sokół Millennium ma pojawić się także w powstającym spin-offie o Hanie Solo, ale nie będzie to koreliański statek, jaki pamiętamy z poprzednich filmów Sagi.

Jak donosi portal MakingStarWars.net, statek ma mieć wyrazistą, białą barwę oraz niebieskie pasy zdobiące jego kadłub (zdjęcie powyżej przedstawia statek z cameo w Zemście Sithów, nie jest to przeciek ze spin-offu). Wyglądać ma także dużo nowocześniej; Falcon z czasów Hantologii pochodzi prosto z koreliańskiej linii produkcyjnej, a jego właścicielem będzie Lando Calrissian, którego w najnowszym filmie zagra Donald Glover. Lando dość szybko straci ten cud techniki, ponieważ przegra go w karty z Hanem.

Co ciekawe, w filmie zostanie także wytłumaczona specyficzna budowa statku. Dwa charakterystyczne „rogi”, które stanowią dziób Sokoła, mają służyć za wsporniki dla specjalnego przemytniczego kontenera – w razie kontroli lub przyłapania na gorącym uczynku, kontrabanda przewożona na statku mogła być w każdej chwili wyrzucona w przestrzeń kosmiczną, tym samym wszelkie ślady po nielegalnym ładunku po prostu przepadały.

Jak Wam się podoba taka wizja młodszej wersji najsłynniejszego statku z Odległej Galaktyki? Przekonuje Was jego wygląd i opisane właściwości? Podzielcie się przemyśleniami w komentarzach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.