Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe zdjęcie z planu Hantologii prosto od Rona Howarda

HantologiaRonHoward

Ron Howard opublikował na swoim twitterowym koncie nowe zdjęcie z planu Hantologii. Tym razem możemy obejrzeć fotografię ciekawie wyglądającego pulpitu pojazdu, przed którym siedzi postać odziana w rękawice.

Wspomniane rękawice są także wskazówką odnoszącą się do tożsamości bohatera zdjęcia. Jeśli dokładnie się im przyjrzymy i porównamy z kilkoma ujęciami z Oryginalnej Trylogii, bez problemu możemy domyślić się, że jest to Han Solo. Takich samych rękawic używał kilkukrotnie oryginalnych filmach.

hansolo

hansolo-cl4e-gloves

Jeśli chodzi o wygląd samego speedera, z którego pochodzi ujęcie pulpitu, warto cofnąć się do naszych newsów sprzed paru miesięcy, gdy publikowaliśmy zdjęcia z nagrań pościgu. Za sterami jednego ze speederów siedział wtedy Alden Ehrenreich i tak się składa, że kierownica wyglądała identycznie jak ta ze zdjęcia Howarda.

Han-Solo-6-LFDR

20170522-hansolo-new-01-bg

Jak myślicie, Han ukradł pojazd, żeby uciec przed pościgiem czy też może należał do niego już wcześniej?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.