Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe zdjęcie z planu Hantologii prosto od Rona Howarda

HantologiaRonHoward

Ron Howard opublikował na swoim twitterowym koncie nowe zdjęcie z planu Hantologii. Tym razem możemy obejrzeć fotografię ciekawie wyglądającego pulpitu pojazdu, przed którym siedzi postać odziana w rękawice.

Wspomniane rękawice są także wskazówką odnoszącą się do tożsamości bohatera zdjęcia. Jeśli dokładnie się im przyjrzymy i porównamy z kilkoma ujęciami z Oryginalnej Trylogii, bez problemu możemy domyślić się, że jest to Han Solo. Takich samych rękawic używał kilkukrotnie oryginalnych filmach.

hansolo

hansolo-cl4e-gloves

Jeśli chodzi o wygląd samego speedera, z którego pochodzi ujęcie pulpitu, warto cofnąć się do naszych newsów sprzed paru miesięcy, gdy publikowaliśmy zdjęcia z nagrań pościgu. Za sterami jednego ze speederów siedział wtedy Alden Ehrenreich i tak się składa, że kierownica wyglądała identycznie jak ta ze zdjęcia Howarda.

Han-Solo-6-LFDR

20170522-hansolo-new-01-bg

Jak myślicie, Han ukradł pojazd, żeby uciec przed pościgiem czy też może należał do niego już wcześniej?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.